Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zimní liga 2016

Vítězem zimního turnaje o pohár starosty Města Orlová se stal v dramatickém finále celek Slovan Orlová brankou v poslední minutě utkání.Pohár z rukou starosty Tomáše Kuči převzali hráči Slovan Orlová, kteří jako jediní v turnaji neztratili ani bod!GRATULUJEME!!!

slovan-zimni-liga-2016.jpg

 

 

 

Finálové dvojice o umístění

Sobota 12.3.2016

13.00 o (9-10) Orlová dorost-SJ Petřvald 8:0

15.00 o (7-8) TJ Petřvald-Fučík Orlová 4:2

Neděle 13.3.2016

9.00 o (5-6) Loko Petrovice B-Havířov dorost 4:5

11.00 o (3-4) Inter Petrovice-Doubrava 6:3

13.00 o (1-2) Slovan Orlová-Věřňovice 3:2

Celkové umístění zimního turnaje

1.SLOVAN ORLOVÁ

2.Sokol Věřnovice

3.Inter Petrovice

4.Baník Doubrava

5.MFK Havířov dorost

6.Lokomotiva Petrovice B

7.TJ Petřvald

8.Fučík Orlová

9.FK Slavia Orlová dorost

10.SJ Petřvald

11.Baník Rychvald

5.KOLO:

Slovan Orlová si zahraje finále O pohár starosty Města Orlová

 

Sobota 5.3.2016

9.00-Věřnovice-Havířov dorost 3:5

15.00-Fučík Orlová-Baník Rychvald 0:3

Neděle 6.3.2016

9.00-Slovan Orlová-Loko Petrovice B 4:2 (2:1)

 

Branky Slovan: Kratka,Kubiena,Jordán,Kotrla

 

11.00-TJ Petřvald-Orlová dorost 3:1

 

Pondělí 7.3.2013

18.30-Doubrava-SJ Petřvald

 

Skupina A

1.Věřnovice 22:10,12 bodů

2.Doubrava 19:12,9 bodů

3.Havířov dorost 23:13,9 bodů

4.Fučík Orlová 7:16,6 bodů

5.SJ Petřvald 10:14,3 body

6.Baník Rychvald 8:24,3 body

 

Skupina B

1.Slovan Orlová 18:11,12 bodů

2.Inter Petrovice 8:4,7 bodů

3.Loko Petrovice B 18:9,5 bodů

4.TJ Petřvald 9:10,3 body

5.FK Slavia Orlová dorost 6:25,0 bodů

 

Finálové dvojice o umístění

Sobota 12.3.2016

13:00 o (9-10) Orlová dorost-SJ Petřvald

15:00 o (7-8) TJ Petřvald-Fučík Orlová

 

Neděle 13.3.2016

9:00 o (5-6) Loko Petrovice B-Havířov dorost

11:00 o (3-4) Inter Petrovice-Doubrava

13:00 o (1-2) Slovan Orlová-Věřnovice

 

4.KOLO:

Sobota 27.2.2016

Inter Petrovice-Loko Petrovice B 1:1

Havířov dorost-Doubrava 3:6

Neděle 28.2.2016

SJ Petřvald-Fučík Orlová 2:3

Orlová dorost-Slovan Orlová 4:7 (2:4)

branky Slovan: Ristovský 3, Němec L., Kratka, Zubák, Zahatlan

Baník Rychvald-Věřnovice 2:5

 

Skupina A

1.Věřnovice 19:5,12 bodů

2.Doubrava 19:12,9 bodů

3.Fučík Orlová 7:13,6 bodů

4.Havířov dorost 18:10,6 bodů

5.SJ Petřvald 10:14,3 body

6.Baník Rychvald 5:24,0 bod         

Skupina B                         

1.Slovan Orlová 14:9,9 bodů

2.Inter Petrovice 8:4,7 bodů

3.Loko Petrovice B 16:5,5 bodů

4.TJ Petřvald 6:9,1 bod

5.FK Slavia Orlová dorost 5:22,0 bodů

3.KOLO:

Sobota 20.2.2016

Doubrava-Věřnovice 2:7

SJ Petřvald-Baník Rychvald 6:2

Havířov dorost-Fučík Orlová 0:3 kontumačně Havířov se pro nemoc nedostavil

TABULKA

1.Věřnovice 14:3  9 bodů

2.Havířov dorost 15:4  6 bodů

3.Doubrava 13:9  6 bodů

4.SJ Petřvald 8:11 3 body

5.Fučík Orlová 4:11 3 body

6.Baník Rychvald 3:19 0 bodů

Neděle 21.2.2016

Loko Petrovice B volno

FK Slavia Orlová dorost-Inter Petrovice 0:3

Slovan Orlová-TJ Petřvald 4:3 (3:2)

Branky Slovan: Ristovský,Jordán,Kotyza,Kratka

 

TABULKA

1.Inter Petrovice 7:3 6 bodů

2.Slovan Orlová 7:5 6 bodů

3.Loko Petrovice B 15:4 4 body

4.TJ Petřvald 6:9 1 bod

5.FK Slavia Orlová dorost 1:15 0 bodů

 

2. KOLO:

 

Skupina B

TJ Petřvald-Inter Petrovice 0:2

Slovan Orlová VOLNO

FK Slavia Orlová dorost-Loko Petrovice B 1:12 branka Orlové:Renta

Tabulka skupiny B

1.Loko Petrovice B 15:4 4 body

2.Inter Petrovice 4:3 3 body

3.Slovan Orlová 3:2 3 body

4.TJ Petřvald 3:5 1 bod

5.FK Slavia Orlová dorost 1:12 0 bodů

 

Skupina A

Neděle 14.2.2016

Věřnovice-Fučík Orlová 3:0

Baník Rychvald-Doubrava 1:3

Havířov dorost-SJ Petřvald 5:1

Tabulka skupiny A

1.Havířov dorost 15:1 6 bodů

2.Doubrava 11:2 6 bodů

3.Věřnovice 7:1 6 bodů

4.SJ Petřvald 2:9 0 bodů

5.Fučík Orlová 1:11 0 bodů

6.Baník Rychvald 1:13 0 bodů

 

1. KOLO:

Skupina B

Inter Petrovice-Slovan Orlová 2:3 (0:2)

Branky Slovan: Ristovský 2, Edr

 

FK Slavia Orlová dorost VOLNO

Loko Petrovice B-TJ Petřvald 3:3

 

Skupina A

MFK Havířov dorost-Baník Rychvald 10:0

SJ Petřvald-Věřnovice 1:4

Fučík Orlová-Doubrava 1:8

 

SKUPINA A
1.HAVÍŘOV DOROST
2.SJ PETŘVALD
3.FUČÍK ORLOVÁ
4.DOUBRAVA
5.VĚŘNOVICE
6.BANÍK RYCHVALD
 
SKUPINA B
1.ORLOVÁ DOROST
2.LOKO. PETROVICE B
3.INTER. PETROVICE
4.SLOVAN ORLOVÁ
5.TJ PETŘVALD
6.VOLNO